Expecto Patronum!

Poziom trudności
2-6
Ilość graczy
75
Minut

Srebrzysto- niebieska łuna tworząca zmaterializowaną postać jest tworem arcytrudnego zaklęcia obronnego. Tylko doświadczony czarodziej potrafi wyczarować Patronusa.

Czarodziej chcąc przywołać Patronusa musi spełnić następujące warunki: przywołać tylko najszczęśliwsze wspomnienia i dać się im przepełnić, unieść energetycznie różdżkę w górę i wykonać ruch okrężny. Wypowiedzieć słowa „Expecto Patronum”

To miał być Wasz najcudowniejszy dzień w życiu. Otrzymaliście list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa z wielkim przejęciem udaliście się na ulicę Pokątną i zakupiliście niezbędny ekwipunek. Przebiegając po raz pierwszy przez ścianę i znajdując się na peronie 9 i 3/4 serce łomotało w Waszych piersiach ze szczęścia, podekscytowania i niedowierzania, że to się dzieje na prawdę. Podróż umililiście sobie magicznymi fasolkami. Przekroczyliście bramy Szkoły. Tiara przydziału dobrała Wam odpowiednie domy…

Jest późny wieczór, znaleźliście się w jednym z dormitoriów. Jest świetna zabawa, ale coś Wam ją przerywa… Dociera do Was informacja, że nadlatują dementorzy. Wszyscy starsi uczniowie wraz z nauczycielami udali się na inauguracyjny mecz. Nie ma czasu do stracenia. Musicie się spieszyć i ocalić szkołę. Wszystko w Waszych rękach. Pamiętajcie! Tylko dobre wspomnienia.

Rezerwacje