Sectum Sempra

Poziom trudności
2-6
Ilość graczy
60
Minut

Wielka bitwa o Hogwart odbyła się lata temu. W jej wyniku śmierciożercy wraz z tym, którego imienia wypowiadać nie wolno, zostali pokonani, część zginęła, część trafiła do Azkabanu, w świecie magii zapanował pokój… Ale czy na pewno?
Kluczową rolę w naszym zwycięstwie odegrał pewien wybitny profesor eliksirów i obrony przed czarną magią, opiekun domu Slytherin- Profesor Severus Tobiasz Snape. Jego odwaga i męstwo były na tyle ogromne, że pośmiertnie został odznaczony Orderem Merlina Pierwszej Klasy i uznany za Największą Szychę Międzynarodowej Konfederacji Magów. Profesor Snape, z typową dla siebie tajemniczością, skrywał jednak wiele sekretów, o których istnieniu dowiadujemy się dopiero teraz. Krążą pogłoski, że w wyniku wieloletnich badań i eksperymentów udało mu się stworzyć eliksir, który samym swym istnieniem naraża świat magii na niebezpieczeństwo.
Ci, którzy dalej ślepo wierzą we wskrzeszenie swego Pana, obrali sobie za cel zdobycie tej tajemniczej mikstury, mury Hogwartu goszczą coraz więcej podejrzanych osobistości. Należy się spieszyć! Drzwi do ostatniej, jak dotąd nieodkrytej, komnaty Profesora Snape’a zostały po wielu latach otwarte. Co znajduje się za nimi?

Rezerwacje